CRI JOLANTA - strona główna
CRI JOLANTA - Realizacje oprogramowania
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Wtorek, 26 Marzec 2019, 08:47:31 - EST, Imieniny: Emanuela, Teodora, Tekli
 
PRODUKTY
 
Systemy wizyjne
Frame grabbery
Procesory wideo
Akwizycja danych
Medyczne
Kamery
Obiektywy
Obiektywy CCTV
Obiektywy MV dla widzenia maszynowego
Obiektywy zoom, ze zmienną ogniskową
Obiektywy makro
Obiektywy telecentryczne
Obiektywy mikroskopowe
Obiektywy specjalne
Akcesoria dla obiektywów
Filtry dla obiektywów
Konwertery dla obiektywów
Adaptery dla obiektywów
Pryzmaty dla obiektywów
Lustra dla obiektywów
Oświetlacze
Lasery
Optyka
Programy
Akcesoria
 
Napisz do nas
 
Obiektywy
Archiwum obiektywów
 
Obiektywy
Obiektywy V.S. Technology      Obiektywy Goyo Optical      Obiektywy Navitar      Obiektywy Qioptiq      Obiektywy Fujinon      Obiektywy Pentax      Obiektywy TELI
Strona: 3  Produkty: 21-30 z 46
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 3 4 5 Następna strona Następne 20 stron
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-40 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-40 Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym w zakresie od x1.5 do x8.0 i małej odległości roboczej. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-40M 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-40M Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym w zakresie od x1.5 do x8.0 i małej odległości roboczej dla głowic kamer o średnicy 17 mm. Z małymi zniekształceniami. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-65 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-65 Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.8 do x10.0 i średniej odległości roboczej. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-65M 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-65M Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.8 do x10.0 i średniej odległości roboczej dla głowic kamer o średnicy 17 mm. Z małymi zniekształceniami. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-65S 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-65S Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x2.0 do x6.0 i średniej odległości roboczej dla głowic kamer o średnicy 12 mm. Z małymi zniekształceniami. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx megapiksel 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx megapiksel Obiektywy telecentryczne o małym powiększeniu optycznym od x0.17 do x0.6 do współpracy z kamerami z czujnikami megapikselowymi. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCM megapiksel 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCM megapiksel Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.25 do x10.0 do współpracy z kamerami z czujnikami megapikselowymi. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Z możliwością podłączenia oświetlacza koncentrycznego.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCM/C dla 1.1" 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCM/C dla 1.1 Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x4.0 do x6.0 do współpracy z kamerami z czujnikami megapikselowymi do 1.1". Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCM/F F-Mount 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCM/F F-Mount Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.75 do x6.0 do współpracy z kamerami z czujnikami megapikselowymi do 35 mm. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Z mocowaniem typu F.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCV 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCV Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x2.0 do x6.0 do współpracy z kamerami z czujnikami megapikselowymi. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Z regulacją ostrości.
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 3 4 5 Następna strona Następne 20 stron
 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Systemy wizyjne | Frame grabbery | Procesory wideo | Akwizycja danych | Medyczne | Kamery | Obiektywy | Oświetlacze | Lasery | Optyka | Programy | Akcesoria | Napisz do nas
 (C) 1999-2013 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2008-02-03