CRI JOLANTA - strona główna
BASLER - kamery matrycowe GigE Vision serii Scout i Pioneer
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Wtorek, 26 Marzec 2019, 08:55:47 - EST, Imieniny: Emanuela, Teodora, Tekli
 
PRODUKTY
 
Systemy wizyjne
Frame grabbery
Procesory wideo
Akwizycja danych
Medyczne
Kamery
Obiektywy
Obiektywy CCTV
Obiektywy MV dla widzenia maszynowego
Obiektywy zoom, ze zmienną ogniskową
Obiektywy makro
Obiektywy telecentryczne
Obiektywy mikroskopowe
Obiektywy specjalne
Akcesoria dla obiektywów
Filtry dla obiektywów
Konwertery dla obiektywów
Adaptery dla obiektywów
Pryzmaty dla obiektywów
Lustra dla obiektywów
Oświetlacze
Lasery
Optyka
Programy
Akcesoria
 
Napisz do nas
 
Obiektywy
Archiwum obiektywów
 
Obiektywy
Obiektywy V.S. Technology      Obiektywy Goyo Optical      Obiektywy Navitar      Obiektywy Qioptiq      Obiektywy Fujinon      Obiektywy Pentax      Obiektywy TELI
Strona: 2  Produkty: 11-20 z 46
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 3 4 5 Następna strona Następne 20 stron
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-LD bez zniekształceń 
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-LD bez zniekształceń Obiektywy CCTV o ogniskowych w zakresie od 10 do 75 mm przeznaczone do zastosowań makro. Prawie bez zniekształceń tv. W kompaktowym rozmiarze. Z mocowaniem typu C. Ustawianie ostrości z klikiem. Posiadają śrubki blokujące dla ostrości i migawki.
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-MC bez zniekształceń 
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-MC bez zniekształceń Obiektywy CCTV o powiększeniu optycznym w zakresie od x0.1 do x3.0 przeznaczone do zastosowań makro. Bez zniekształceń tv. Odporne na drgania. Z mocowaniem typu C. Dostępne także w wersji UV oraz IR.
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-MC dla głowic kamer 12mm 
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-MC dla głowic kamer 12mm Obiektywy CCTV o powiększeniu optycznym w zakresie od x0.1 do x1.0 przeznaczone do zastosowań makro. Dla głowic kamer o średnicy 12 mm. Bez zniekształceń tv. Odporne na drgania. Z mocowaniem typu M10.5 P=0.5.
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-MC dla głowic kamer 17mm 
Obiektywy makro V.S.Technology seria VS-MC dla głowic kamer 17mm Obiektywy CCTV o powiększeniu optycznym w zakresie od x0.1 do x1.0 przeznaczone do zastosowań makro. Dla głowic kamer o średnicy 17 mm. Bez zniekształceń tv. Odporne na drgania. Z mocowaniem typu M15.5 P=0.5.
Mikroskopy przemysłowe V.S.Technology seria VS-MS 
Mikroskopy przemysłowe V.S.Technology seria VS-MS Mikroskopy przemysłowe o powiększeniu optycznym w zakresie od x2.5 do x100.0 przeznaczone do zastosowań wymagających mikroskopowej jakości obrazu. Z wysokiej jakości obiektywami o wysokiej rozdzielczości. Dla obiektywów mikroskopowych f = 200 mm.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-110 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-110 Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.5 do x8.0 i dużej odległości roboczej. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-110M 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-110M Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.5 do x8.0 i dużej odległości roboczej dla głowic kamer o średnicy 17 mm. Z małymi zniekształceniami. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-110S 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-110S Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x2.0 do x6.0 i dużej odległości roboczej dla głowic kamer o średnicy 12 mm. Z małymi zniekształceniami. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-220 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-220 Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym od x0.7 do x8.0 i bardzo dużej odległości roboczej. Z małymi zniekształceniami, bez efektu cieniowania, wysokorozdzielcze. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-220M 
Obiektywy telecentryczne V.S.Technology seria VS-TCx-220M Obiektywy telecentryczne o dużym powiększeniu optycznym x2.0 i bardzo dużej odległości roboczej dla głowic kamer o średnicy 17 mm. Z małymi zniekształceniami. Opcjonalne przystosowane do współpracy z oświetlaczami koncentrycznymi.
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 3 4 5 Następna strona Następne 20 stron
 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Systemy wizyjne | Frame grabbery | Procesory wideo | Akwizycja danych | Medyczne | Kamery | Obiektywy | Oświetlacze | Lasery | Optyka | Programy | Akcesoria | Napisz do nas
 (C) 1999-2013 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2008-02-03