CRI JOLANTA - strona główna
BASLER - kamery matrycowe GigE Vision serii Scout i Pioneer
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Piątek, 26 Kwiecień 2019, 15:08:16 - EST, Imieniny: Kleta, Marii, Marzeny
 
PRODUKTY
 
Systemy wizyjne
Frame grabbery
Procesory wideo
Akwizycja danych
Medyczne
Kamery
Kamery matrycowe (obszarowe)
Kamery matrycowe (obszarowe) analogowe
Kamery matrycowe (obszarowe) USB
Kamery matrycowe (obszarowe) USB3 Vision
Kamery matrycowe (obszarowe) IEEE 1394a/b
Kamery matrycowe (obszarowe) GigE Vision
Kamery matrycowe (obszarowe) Camera Link
Kamery matrycowe (obszarowe) CoaXPress
Kamery linijkowe (liniowe)
Kamery linijkowe (liniowe) GigE Vision
Kamery linijkowe (liniowe) Camera Link
Kamery linijkowe (liniowe) CoaXPress
Kamery inteligentne
Szybkie kamery
Kamery naukowe
Kamery specjalne
Obiektywy
Oświetlacze
Lasery
Optyka
Programy
Akcesoria
 
Napisz do nas
 
Kamery przemysłowe
Archiwum kamer przemysłowych
 
Kamery przemysłowe Szybkie kamery
Kamery przemysłowe Matrox Imaging      Kamery przemysłowe Point Grey      Kamery przemysłowe NET      Kamery przemysłowe NED      Kamery przemysłowe IDT      Kamery przemysłowe Xcitex      Kamery przemysłowe TELI      Kamery przemysłowe Basler      Kamery przemysłowe Photonfocus
Strona: 2  Produkty: 11-19 z 19
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 Następna strona Następne 20 stron
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT3 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT3 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 1.3 megapiksela, z szybkim skanowaniem do 2500 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT4 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT4 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 1.0 megapiksela, z szybkim skanowaniem do 3000 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT5 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT5 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 5.0 megapikseli, z szybkim skanowaniem do 730 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT7 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionXtra NXT7 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 2.0 megapikseli, z szybkim skanowaniem do 5000 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y3 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y3 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 1.3 megapiksela, z szybkim skanowaniem do 6000 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Wyjście HDMI dla podglądu. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y4 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y4 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 1.0 megapiksela, z szybkim skanowaniem do 6000 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Wyjście HDMI dla podglądu. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y5 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y5 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 4.0 megapikseli, z szybkim skanowaniem do 730 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 100G. Wyjście HDMI dla podglądu. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y7 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y7 Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 2.0 megapikseli, z szybkim skanowaniem do 10600 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Wyjście HDMI dla podglądu. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y7-PIV 
Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS IDT MotionPro Y7-PIV Szybka kamera przemysłowa matrycowa CMOS o rozdzielczości 2.0 megapikseli, z szybkim skanowaniem do 5000 r/s. W bardzo wytrzymałej małej obudowie, wytrzymującej wstrząsy do 200G. Sterowanie laserem. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej.
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 Następna strona Następne 20 stron
 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Systemy wizyjne | Frame grabbery | Procesory wideo | Akwizycja danych | Medyczne | Kamery | Obiektywy | Oświetlacze | Lasery | Optyka | Programy | Akcesoria | Napisz do nas
 (C) 1999-2013 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2008-02-03