Zapraszamy do naszego nowego serwisu internetowego www.mobipc.eu poświęconemu mobilnym przemysłowym komputerom MobiPC®. Kontakt Szukaj CRI JOLANTA - Main page CRI JOLANTA - Strona główna
  Sobota, 20 Lipiec 2019 - 23:33:26 - EST, Imieniny: Czesława, Hieronima, Ludwika

USŁUGI - Internet

 • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
 • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
 • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
 • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
 • MobiPC - Nowy serwis WWW dedykowany mobilnym przemysłowym komputerom
 • Nowy Matrox Design Assistant X
 • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Usługi

 

Kontakt

 

Tworzenie, aktualizacja i rozbudowa serwisów WWW - oferta

2003-04-25 14:29:16

Zaistnieć w Internecie

Obecnie w sieci Internet funkcjonują miliony serwisów WWW. Różnią się one ilością przedstawianych informacji (niektóre zawierają tylko pojedyncze strony, a inne tysiące stron WWW), różnią się typem przedstawianych informacji (mogą zawierać tekst, rysunki, zdjęcia, muzykę, filmy i inne pliki np. programy). Ważny więc staje się problem odpowiedniego przedstawienia informacji w serwisie WWW.

Sposób prezentacji informacji na stronach WWW jest zależny od charakteru przedstawianych informacji. Jeżeli serwis WWW jest przeznaczony dla przedstawienia oferty handlowej firmy, to sposób prezentacji będzie zależny od produktów. Jeżeli odbiorcy szybko decydują się na zakup produktu lub skorzystanie z usług, to należy je atrakcyjnie reklamować. Jeżeli jednak czas podejmowania decyzji przez obiorcę jest bardzo długi, to należy dokładnie poinformować o zaletach produktu lub usługi. Jeżeli przedstawiany produkt ma wyrobioną markę, która jest doskonale znana odbiorcom, to dla prezentacji produktu wystarczająca będzie sama nazwa produktu lub marki. Jeżeli jest to nowy produkt lub o jego zakupie decyduje wygląd, to w prezentacji produktu będą potrzebne zdjęcia, a nie tylko teksty.

Realizacje

Serwis WWW CRI JOLANTAProjektowane i realizowane przez nas serwisy WWW są dostosowane do potrzeb firm i osób. Oferujemy proste serwisy internetowe, serwisy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz rozbudowane serwisy z dostępem do baz danych i aplikacjami internetowymi.

Proste serwisy to oferta dla firm i osób, które chcą bardzo szybko zaistnieć w Internecie. Jest to system stron WWW o ograniczonej objętości (przeważnie nie przekraczającej kilku stron) i z prostą nawigacją. Serwis jest tworzony głównie na podstawie materiałów dostarczonych przez firmę lub osobę. Mimo prostoty serwisu, zapewniamy jego indywidualny charakter i kolorystykę, odpowiadającą działalności firmy i rodzajowi przedstawianych informacji.

Serwisy WWW dostosowane do indywidualnych potrzeb umożliwiają prezentację firmy lub osoby w Internecie z indywidualnym projektem graficznym i dopasowaną strukturą serwisu. Takie serwisy mogą zawierać nieograniczoną liczbę statycznych i dynamicznych stron WWW. Mogą także posiadać elementy wykonane w technologii Macromedia Flash oraz interaktywne katalogi.

Najbardziej zaawansowane są rozbudowane serwisy WWW, które prezentują bardzo dużą ilość informacji, wymagających częstej aktualizacji. W takich serwisach wszystkie informacje gromadzone są w bazach danych, z których generowane są poszczególne strony WWW serwisów. Daje to możliwość szybkiego i różnorodnego przeszukiwania informacji zawartych w serwisach. Serwisy takie mogą posiadać wiele różnorodnych funkcji pozwalających prezentować oraz zbierać informacje. Dla takich serwisów często staje się konieczne tworzenie wyspecjalizowanych aplikacji internetowych. Przykładem takiego zaawansowanego serwisu może być, aktualnie przeglądany przez Państwa, nasz firmowy serwis: www.crijolanta.com.pl.

Dla pełnego zapoznania się z naszą ofertą projektowania, tworzenia i wdrażania serwisów WWW zapraszamy do zapoznania się z przykładami zrealizowanych przez nas serwisów WWW.

Oferta

Oferujemy profesjonalne tworzenie, aktualizację i rozbudowę serwisów internetowych i intranetowych. Tworzone serwisy są funkcjonalne, przejrzyste, spójne graficznie, dostosowane do charakteru firmy, typu przedstawianych produktów i typu odbiorców.

W ramach tworzenia serwisu WWW oferujemy kompleksową usługę obejmującą:

 • Opracowanie wizji, głównych założeń marketingowych i przeprowadzenie analizy biznesowej dla serwisu.
 • Stworzenie jednolitego projektu graficznego serwisu.
 • Opracowanie struktury serwisu obejmującej układ i zawartość stron WWW.
 • Utworzenie poszczególnych stron WWW.
 • Przygotowanie aplikacji i elementów programistycznych dla złożonych i dużych serwisów WWW.
 • Wdrożenie i uruchomienie serwisu.
 • Popularyzowanie serwisu w sieci Internet poprzez rejestrację serwisu w katalogach i serwisach wyszukiwawczych w Polsce i na świecie.
 • Monitorowanie i analizowanie statystyk dostarczanych przez serwery.
 • Administrowanie, aktualizowanie i rozbudowywanie serwisu.
 • Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych.
Dla pełnego zapoznania się z naszą ofertą projektowania, tworzenia i wdrażania serwisów WWW zapraszamy do naszego cennika.

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE