Zapraszamy do naszego nowego serwisu internetowego www.mobipc.eu poświęconemu mobilnym przemysłowym komputerom MobiPC®. Kontakt Szukaj CRI JOLANTA - Main page CRI JOLANTA - Strona główna
  Wtorek, 26 Marzec 2019 - 08:51:08 - EST, Imieniny: Emanuela, Teodora, Tekli

INFORMACJE - Nowe produkty

  • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
  • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
  • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
  • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
  • MobiPC - Nowy serwis WWW dedykowany mobilnym przemysłowym komputerom
  • Nowy Matrox Design Assistant X
  • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Informacje

 

Kontakt

 

2010-05-25 Wysokowydajny adapter grafiki Matrox Orion HD obsługuje pozyskiwanie wideo SD i HD

2010-05-25 23:46:59

Frame grabber Matrox Orion HD 25 maja 2010, The Vision Show, Boston, MA - Matrox Imaging zapowiada Matrox Orion HD, kartę graficzną i kartę pozyskiwania obrazów wideo obsługującą wejścia i wyjścia wideo standard i high definition, włącznie z rozdzielczością 1080p/60.

Orion HD pozyskuje obrazy z dwóch niezależnych cyfrowych lub analogowych źródeł wideo HD i może wyprowadzić te strumienie wideo, które mogą być w różnych formatach, na ekran. Dzięki wsparciu dla różnych interfejsów i elastycznemu podłączaniu, karta ta może przełączać się pomiędzy sygnałami SDI, DVI-D, RGB, CVBS (do trzech) i YPrPb na każdej niezależnej ścieżce. To umożliwia pozyskiwanie i wyświetlanie różnych formatów: SD (NTSC i PAL), HD (720p, 1080i i 1080p) lub typowych rozdzielczości PC do 1920x1200 pikseli.

Dzięki kontrolerowi graficznemu zaprojektowanemu przez firmę Matrox, Orion HD działa jako pierwsze lub drugie urządzenie wyświetlające. Pozyskany obraz wideo i obrazy są wyświetlane na ekranie komputera lub na oddzielnym monitorze przeznaczonym wyłącznie dla aplikacji.

Obsługiwane jest także opcjonalne dodawanie standardowych opisów graficznych.

Dla sprostania wymaganiom archiwizacji i odtwarzania wielu strumieni wideo, Matrox Orion HD wprowadza zwiększoną ilość pamięci buforowej na karcie oraz interfejs hosta PCIe® x16. Ta karta graficzna jest w pełni obsługiwana przez Matrox Imaging Library (MIL) - narzędzie rozwojowe aplikacji dla 32/64-bitowego Microsoft® Windows® 7.

O Matrox Imaging.
Matrox Imaging założone w 1976 roku to wiodący projektant sprzętu i oprogramowania bazującego na komputerach PC dla widzenia maszynowego, analizy obrazów, obrazowania medycznego i nadzoru wizyjnego. Produkty obejmują frame grabbery, procesory wideo, platformy systemów wizyjnych, inteligentne kamery przemysłowe i oprogramowanie rozwojowe. Matrox z siedzibą główną w Montrealu w stanie Quebec w Kanadzie jest prywatnym przedsiębiorstwem z międzynarodowymi biurami w wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Hong Kongu.

Więcej informacji dostępnych w opisie technicznym frame grabbera Matrox Orion HD.

Źródło: Matrox Imaging

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE