CRI JOLANTA - strona główna
BASLER - kamery matrycowe GigE Vision serii Scout i Pioneer
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Wtorek, 22 Styczeń 2019, 08:49:32 - EST, Imieniny: Anastazego, Dobromysła, Wincentego
 
USŁUGI
 
Internet
Programy
Szkolenia
 
Napisz do nas
 
Tworzenie, aktualizacja i rozbudowa serwisów WWW - realizacje

Przykłady projektów i realizacji serwisów WWW. Zarówno prostych jak i złożonych. Spełniających indywidualne wymagania firm i osób. Z unikalną, jednolitą i atrakcyjną szatą graficzną, w odpowiedni sposób eksponującą zawarte w serwisie informacje.

Serwis firmy MŁYNARZ Serwis zrealizowany dla firmy MŁYNARZ zajmującej się sprzedażą hurtową mąki i produktów piekarniczych.
Jest to przykład typowej kilkustronicowej wizytówki firmy, w której główny nacisk został położony na jednolitą i atrakcyjną oprawę graficzną. Serwis ten zawiera także element autoryzowanego dostępu do materiałów firmowych (np. cennika hurtowego).
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.mlynarz.com.pl.
Serwis firmy FIZJOFIT Serwis zrealizowany dla firmy FIZJOFIT zajmującej się profesjonalną kompleksową rehabilitacją pacjentów uskarżających się na schorzenia ortopedyczne i neurologiczne.
Jest to kolejny przykład wielostronicowej wizytówki firmy, w której główny nacisk został położony na jednolitą i atrakcyjną oprawę graficzną.
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.fizjofit.pl.
Serwis firmy ART-MET Serwis zrealizowany dla firmy ART-MET zajmującej się kowalstwem artystycznym.
Jest to przykład zindywidualizowanego projektu serwisu, w którym został szczególnie wyeksponowany katalog produktów, który zawiera prezentację dostępnych produktów z elementów kutych (ogrodzeń, bram i furtek).
Serwis obecnie niedostępny na naszym serwerze.
Serwis firmy CRI JOLANTA Serwis naszej firmy CRI JOLANTA.
Jest to przykład zaawansowanego i złożonego serwisu WWW bazującego na informacjach gromadzonych w bazach danych. Poszczególne strony WWW takiego serwisu są generowane automatycznie za pomocą odpowiednich aplikacji pobierających informacje z baz danych. Daje to możliwość szybkiego i różnorodnego przeszukiwania informacji zawartych w tym serwisie, w szczególności katalogu produktów i dokumentów technicznych.
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.crijolanta.com.pl.
Serwis firmy TECHNOMEX Serwis zrealizowany dla firmy TECHNOMEX - producenta i dystrybutora sprzętu rehabilitacyjnego.
Jest to kolejny przykład zaawansowanego i złożonego serwisu WWW bazującego na informacjach gromadzonych w bazach danych. Serwis tej firmy posiada bardzo bogaty i obszerny katalog oferowanych produktów. Dzięki umieszczeniu wszystkich informacji o produktach w bazach danych możliwe jest proste zarządzanie i modyfikowanie informacji pojawiających się na poszczególnych stronach tego serwisu. Istnieje też możliwość szybkiego i różnorodnego przeszukiwania informacji zawartych w tym serwisie przez osoby odwiedzające.
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.technomex.com.pl.
Serwis Franciszkańskiego Ośrodka Pomocy Dzieciom Serwis zrealizowany dla Franciszkańskiego Ośrodka Pomocy Dzieciom w Głubczycach.
Kolejny przykład zindywidualizowanego projektu serwisu. Serwis ten to połączenie dziecięcej prostoty z życiem franciszkańskim. Dlatego też ważnym elementem tego serwisu są obrazy i zdjęcia (zawarte w galeriach tematycznych), a dominującym tutaj kolorem są wszelkie odcienie brązu.
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.fopd.koliber.pl.
Serwis multimedialny KOLIBER Serwis multimedialny KOLIBER.
Kolejny przykład zaawansowanego i złożonego serwisu WWW bazującego na informacjach gromadzonych w bazach danych. Serwis ten nastawiony jest nie tylko na udostępnianie, ale i pozyskiwanie informacji. Specjalnie zaprojektowane aplikacje automatycznie generują strony WWW serwisu, umożliwiają szybkie i różnorodne przeszukiwanie informacji, a także umożliwiają dopisywanie informacji przez użytkowników serwisu (np. dopisywanie się użytkowników do katalogu stron WWW).
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.koliber.pl.
Serwis operatora telekomunikacyjnego TELEGROSIK Serwis TELEGROSIK zrealizowany dla operatora telekomunikacyjnego.
Kolejny przykład zindywidualizowanego projektu serwisu. Serwis ten ze względu na charakter usługowy firmy prezentuje głównie informacje tekstowe, mające na celu pełne poinformowanie użytkowników o usłudze tańszych międzynarodowych rozmów telefonicznych prowadzonych za pośrednictwem internetu. Głównym elementem cechującym ten serwis jest kolor, który łączy go spójnie z prowadzonymi przez firmę kampaniami reklamowymi za pomocą innych środków masowego przekazu.
Serwis dostępny na naszym serwerze pod adresem www.telegrosik.pl.

 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Internet | Programy | Szkolenia | Napisz do nas
 (C) 1999-2009 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2006-01-03 23:45:01