CRI JOLANTA - strona główna
BASLER - kamery matrycowe GigE Vision serii Scout i Pioneer
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Wtorek, 22 Styczeń 2019, 08:35:14 - EST, Imieniny: Anastazego, Dobromysła, Wincentego
 
INFORMACJE
 
Informacje handlowe
Wydarzenia
Ze świata
Ogłoszenia
 
Napisz do nas
 
Warunki współpracy

Firma CRI JOLANTA zajmuje się obsługą zarówno odbiorców indywidualnych jak i firm. Współpraca z firmą CRI JOLANTA może odbywać się na zasadzie Klienta firmy lub Partnera handlowego firmy. Naszymi Klientami mogą zostać dowolne osoby prywatne, firmy, instytucje itp., które dokonują u nas zakupu towarów i usług dla swoich własnych potrzeb. Jednak naszymi Partnerami handlowymi mogą zostać tylko te firmy, które zajmują się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania i dokonują u nas zakupu towarów i usług dla dalszej odsprzedaży.

Warunkiem dokonywania zakupów w CRI JOLANTA przez Partnerów handlowych jest podpisanie umowy dealerskiej oraz przedstawienie kopii dokumentu będącego podstawą prawną działalności firmy, kopii nadania numeru identyfikacyjnego NIP i numeru REGON, a także podpisanie oświadczenia dealerskiego.
 

CENY

W cenniku przedstawiamy ofertę cenową na oferowane przez nas towary i usługi bez uwzględnienia podatku VAT. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych. Dla Klientów obowiązująca jest kategoria cenowa A (cena End-User). Dla Partnerów handlowych obowiązująca jest kategoria cenowa B, C lub D uzależniona od obrotów kwartalnych. Kategoria cenowa B dostępna jest dla Partnerów kupujących na małą skalę i nieregularnie. Kategoria cenowa C dostępna jest dla stałych Partnerów, którzy uzyskali łączny obrót z ostatniego kwartału od 15000 do 50000 złotych brutto. Kategoria cenowa D dostępna jest dla tych wszystkich Partnerów, którzy uzyskali łączny obrót z ostatniego kwartału przekraczający 50000 złotych brutto i bezwzględnie przestrzegają terminów płatności.
Dla stałych Klientów zapewniamy także dodatkowe rabaty od cen kategorii cenowej A.
 

WARUNKI PŁATNOŚCI

Przy zakupach w CRI JOLANTA, jeżeli nie zaznaczono inaczej, obowiązuje natychmiastowa płatność. Płatność ta może być zrealizowana gotówką lub przelewem przed odbiorem towaru.
Dla stałych Klientów i Partnerów handlowych istnieje możliwość realizacji płatności przelewem z odroczonym terminem płatności. Termin płatności jest ustalany na 5 dni kalendarzowych w przypadku osobistego odbioru towaru lub 7 dni kalendarzowych w przypadku sprzedaży wysyłkowej. Możliwość realizacji płatności z odroczonym terminem płatności ustalana jest dla Klientów i Partnerów handlowych indywidualnie na podstawie przebiegu dotychczasowej współpracy oraz wysokości uzyskiwanych obrotów.
Za datę dokonania płatności uznaje się datę wpływu należności na konto bankowe CRI JOLANTA. Za niedotrzymanie terminu płatności obligatoryjnie naliczamy odsetki ustawowe.
 

SPRZEDAŻ RATALNA

Dla Klientów w postaci odbiorców indywidualnych istnieje możliwość realizacji zakupów w systemie ratalnym. Dajemy możliwość realizacji zakupów ratalnych poprzez Agencję Ratalną ŻAGIEL.

 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Handlowe | Wydarzenia | Ze świata | Ogłoszenia | Napisz do nas
 (C) 1999-2009 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 03-03-17 14:16